Heb jij een idee om mensen dichter bij elkaar te brengen?

Heb jij een plan om mensen met elkaar te verbinden, elkaar te steunen of te helpen groeien? Dan kun je daarvoor makkelijk een bijdrage aanvragen bij het VSBfonds.

In deze tijd lijkt de afstand tussen mensen soms groter dan ooit. We leven langs elkaar heen, terwijl juist verbinding en steun zo belangrijk zijn. Daarom is er Sterker Samenleven: een initiatief van het VSBfonds dat goede ideeën steunt die zorgen voor een hechtere samenleving.

Denk aan een gezellige buurtmaaltijd waar mensen elkaar beter leren kennen. Of een debatwedstrijd voor jongeren, waar ze leren praten over verschillen en elkaar beter begrijpen. Zulke activiteiten maken mensen sterker, en daarmee ook de samenleving.

Bernt Schneiders, directeur van VSBfonds, vind dat de de sociale verbinding in Nederland staat onder druk staat. “Mensen ontmoeten elkaar minder en zien minder om naar elkaar. Met Sterker Samenleven willen we dat doorbreken. We steunen initiatieven die zorgen voor contact, steun en een positieve stap vooruit.”

Stuur je idee in!

Heb je een goed idee dat mensen samenbrengt? Stuur het dan in vóór 19 mei via www.vsbfonds.nl/sterkersamenleven. Daar lees je ook precies hoe het werkt.