Succesvol eerste Fit4Two diner voor zwangeren!
Donderdag 30 januari vond het allereerste Fit4Two diner plaats in ’t Perron in Heeze. Dit bijzondere diner, speciaal voor zwangeren, werd georganiseerd vanuit het netwerk Opgroeikracht en stond in het teken van ontmoeting, ontspanning en vooral gezelligheid!

Tijdens een heerlijk driegangendiner maakten de aanwezige dames kennis met elkaar en speelden ze de interactieve Zwanger Fit pubquiz. Daarnaast was er volop ruimte voor het delen van tips en ervaringen over een gezonde en fitte zwangerschap. Experts zoals Maartje Kluck (verloskundige), Oda Verstappen (GGD), Nienke Fuss (Fysiotherapie de Beemden), Kim de Greef (Babymassage aan huis) en Suzanne Beyer (Suza Coaching) deelden hun kennis en gaven waardevolle adviezen.
De avond ging van start met een leuke dansles van Suzanne Beyer, waarna de sfeer er meteen goed in zat. Kortom, een gezellige avond! De reacties waren dan ook enthousiast:
“Dit moeten jullie volgend jaar weer doen!”
“Heel erg leuk om andere zwangeren te ontmoeten.”
“Het eten was echt super lekker!”
Wij kijken terug op een geslaagde eerste editie en hopen volgend jaar weer een Fit4Two diner te organiseren!